IMG_7387
IMG_7390
IMG_7395

  “Mutlu, Sağlıklı Patiler ile Mutlu Sağlıklı Yaşamlar”

Wellness Programı pati dostunuzla yaşamınızın, duygusal, fiziksel ve sosyal olarak gelişimi için,  Türkiye’de ilk defa Dino Dog Clubda alanında uzman köpek eğitmeni Gülru Batur, spor ve sağlıklı yaşam uzmanı Burçin Ayaz tarafından, dünyadaki örneklerinden esinlenerek geliştirilmiş bir programdır.

Başlangıç programı maksimum 10 kontenjanlı bir grup dersidir

Program 4 derslik paketler halindedir. Her ay 2 ders yapılması öngörülmektedir. 3 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

 

Gülru Batur

Akdeniz Üniversitesi’nde Biyoloji öğrenimi sonrasında hayvan sevgisi ile  köpeklerin davranışları, psikolojileri ve iletişim şekilleri hakkında ek seminer, eğitim ve sertifika programlarına katılarak bu alanda profesyonelleşmiştir. 2009 yılında Yiannis Arahovitis’in Stardogs Eğitmenler Akademisinin programını tamamlayan Gülru Batur, 2010 yılında ise Anadolu Üniversitesi’nden Veteriner Teknikeri olarak mezun olmuştur. Türkiye’de CPDT-KA unvanına sahip olan sayılı kişilerden olan Gülru Batur, CBCC-KA unvanına da sahiptir. Yuki (10 yaşında Golden Retriever), Millie (7 yaşında Golden Retriever),  Mayday (6 yaşında Border Collie) ve Fia (4 aylık Papillon) ile birlikte İstanbul Ataşehir’de yaşamaktadır. Köpekli sporlardan Agility’e ilgi duyan Gülrü Batur bu sporda köpekleri ile çeşitli başarılar elde etmiştir. Gülru Batur hakkında daha fazla bilgi elde etmek için  www.sallanankuyruk.com ziyaret edebilirsiniz.

FacebookInstagramYoutube
Bizi Arayın