• Etkinliklerin tarih ve içerikleri ilgili ayın başında @dinodogclub hesabımızdan paylaşılacaktır. 
  • Tüm aktiviteler belirlenen kontenjan ile sınırlıdır ve rezervasyon yapılması gereklidir. Dino Dog Club üyeleri öncelikli katılım hakkına sahiptir.

#DinoDogClubFunday aktiviteleri misafir köpeğimizin öğrenip, eğlenip, sosyalleşirken sizin de doğada keyifli bir gün geçirmeniz için tasarlanmış oyun ve aktivite günüdür. Bazı günlerde uzman ya da eğitmen eşlik edecektir. Aktivite süresi ortalama 4-6 saat olarak planlanmıştır.

Seminer ve sohbet günlerinde konusunda uzman kişilerin sunumları, eğitimleri ya da soru cevap şeklinde yapılacak olan etkinliklerdir. Ortalama etkinlik süresi 2-4 saat olarak planlanmıştır.

Grup eğitimleri 4-6 köpeğin birlikte alacağı toplu eğitim planıdır. İçerik ve katılımcılar, eğitmenimizin yönlendirmesi ve katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda yapılacaktır. Ortalama eğitim süresi 4-6 saat olarak planlanmıştır.

hasan-akin_15b991851ace9b

Hasan Akın – ÇizmeliKediVet

2008 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden mezun olan Hasan Akın, yine aynı üniversitede Fizyoloji ana bilim dalında yüksek lisans yapmıştır. 2016 yılında “veteriner hekimlikte hemodiyaliz ve kullanımı” konulu seminer ile kedi ve köpeklerde hemodiyaliz üzerine çalışmalar yürütmektedir.  2014 yılında Empati Akademi Hayvan Hastanesi’nde mesleki hayatıma başlayıp , 2018 yılı başında devraldığı  Vet-Çizmeli Kedi Veteriner Kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda Dino Dog Club yetkili veteriner kliniği ve iş ortağıdır. www.cizmelikedivet.com  

Gülru Batur

Akdeniz Üniversitesi’nde Biyoloji öğrenimi sonrasında hayvan sevgisi ile  köpeklerin davranışları, psikolojileri ve iletişim şekilleri hakkında ek seminer, eğitim ve sertifika programlarına katılarak bu alanda profesyonelleşmiştir. 2009 yılında Yiannis Arahovitis’in Stardogs Eğitmenler Akademisinin programını tamamlayan Gülru Batur, 2010 yılında ise Anadolu Üniversitesi’nden Veteriner Teknikeri olarak mezun olmuştur. Türkiye’de CPDT-KA unvanına sahip olan sayılı kişilerden olan Gülru Batur, CBCC-KA unvanına da sahiptir. Yuki (10 yaşında Golden Retriever), Millie (7 yaşında Golden Retriever),  Mayday (6 yaşında Border Collie) ve Fia (4 aylık Papillon) ile birlikte İstanbul Ataşehir’de yaşamaktadır. Köpekli sporlardan Agility’e ilgi duyan Gülrü Batur bu sporda köpekleri ile çeşitli başarılar elde etmiştir. Gülru Batur hakkında daha fazla bilgi elde etmek için  www.sallanankuyruk.com ziyaret edebilirsiniz.

7_gamze-1-1

Gamze Aral

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu, hayvanları ve özellikle köpekleri çok sevdiği için köpek eğitmeni olmaya karar vermiştir. Aldığı kurs ve eğitimlerden sonra köpek eğitmeni olarak çalışmaktadır. Köpeklerin eğitilmesinin önemli olduğuna inandığı için bu yönde yazılar yazarak ve derneklerde görev alarak daha çok kişinin köpek eğitimi konusunda bilgi sahibi olması için çalışmaktadır. Çocukluktan beri at binen, kedi, papağan, kuş, aklınıza gelen birçok hayvanla birlikte büyüyen, şimdi başarılı eğitmenliği ile tanıdığımız Gamze Aral’ı @gamzeilefelix Instagram hesabından takip edebilirsiniz. 

Sedat Bensason

Köpek eğitimi sektöründe 15. yılını kutlayan uzman köpek eğitmeni Sedat Bensason,  Marmara Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü mezunudur. Çalışmalarında köpekler kadar köpek sahiplerine de odaklanmaktadır. 2004 yılında “Bulgarian Republican Federation of Cynology” tarafından köpek eğitmenliği sertifikası alan Sedat Bensason,  300’den fazla “Temel İtaat Eğitimi” ve “Köpek Davranış Bozukluğu Rehabilitasyonu” programını başarı ile tamamlayarak sayısız köpek sahibinin köpekleri ile daha mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmuştur. www.kopeksahibikocu.com adresinden çalışmalarını takip edebilirsiniz.

uzman_200

Asım Sarıçiftçi

1998 yılında Academy Dog Kennels köpek eğitim merkezinden sertifika aldıktan sonra, Bursa Gemlikte görevine askeri veteriner okulunda devam etmiştir. 2002 yılından itibaren evinizdeegitim.com kurarak, Türkiye’de ilk olarak evde köpek eğitimine başlayan kişi olan Asım Sarıçiftçi, köpek sahibi olmadan önce ya da yeni köpek sahibi olduktan sonra verilen danışmanlık hizmetleri ve eğitim vermektedir. 

FacebookInstagramYoutube
Bizi Arayın