Nasıl rezervasyon yapabilirim ?

İlk defa Dino Dog Club da misafirimiz olacaksanız , bir defaya mahsus imzalayacağınız üyelik sözleşmesi imzalamanız; sağlık karnesi, giriş -çıkış formu, sağlık kontrol formunu tam ve eksiksiz doldurmanız ve imzalamanız istenecektir.

Konaklama tarihiniz ve rezervasyonunuzu bir hafta , bayram tatili gibi yoğun dönemlerde ise en az bir ay önce yapmanızı öneririz.

Rezervasyonumun onaylandığından nasıl emin olabilirim ?

Kesin tarihleriniz belirlenmiş ve toplam hizmet bedelinin avans ödemesi yapılmış olması sonrasında rezervasyonunuz onaylanır.

Konaklama ücretinin %50’si rezervasyon sırasında alınır, (yüksek sezon döneminde Dino Dog Club Üyesi değilseniz %100’ü talep edilebilir).

Rezervasyonumun tarihini değiştirebilir miyim ?

Yeni tarihleriniz uygunluğumuza bağlı olarak güncellenebilir, dilediğiniz bir tarihe ertelenebilir. Ancak ödeme iadesi için bu durumun tesise giriş tarihinden en az 24 saat önce bildirilmesini rica ederiz.

Köpeğimin hangi eşyalarını getirmeliyim / getirmemeliyim?

Misafirimizin kendisini iyi hissetmesine fayda sağlayacak her türlü araç, gereç ve oyuncağını getirebilirsiniz. Sağlık karneleri, özel beslenme programı varsa konaklama süresince gerekli olan mama ve yedek 2 öğün mama getirmeniz misafirimizin konforu için rezervasyon sırasında sizlere ayrıca hatırlatılacaktır. Battaniye, oyuncak, mama, mama kabı, şampuan gibi belli başlı araç gereçlerimiz otelimizde vardır, ihtiyaç halinde de anlaşmalı iş ortaklarımızdan temin edilebilir.

Köpeğimin mamasını getirebilir miyim ? Getirmeli miyim ?

Misafir köpeğimizin alışkanlarının ve konforunun korunması açısından mama getirmenizi istiyoruz. Ve unutmayın ki misafir köpeğimiz her zamanki ortamından daha fazla hareket halinde ve aktif olacak, daha fazla enerjiye ihtiyaç duyabilecektir. Lütfen bunu da göz önünde bulundurarak her zamanki beslenme alışkanlıklarına ek olarak en az iki öğün yedek mama bırakınız.

Tesisinize giriş çıkış saatleri nedir ?

Tesise giriş saatimiz 11:00 çıkış saatimiz 16:00′dır. Farklı saatler için ek ücret uygulanabilir. Uygunluk, transfer desteği vb. özel talepler için lütfen bizi çıkış tarihinizden en az 48 saat önce arayınız.

Tesisinize ulaşım nasıl? Siz ulaşım desteği veriyor musunuz?

Tesisimize Yandex veya Google Maps üzerinden ulaşım bilgileri ile çok rahat ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz misafir köpeklerimizin güvenli ve konforlu seyahati için tasarlanmış VIP transfer hizmetimizden faydalanmak için rezervasyon yapabilirsiniz.

Köpeğim nasıl bir odada kalacak ?

Misafir köpeklerimiz kendilerine özel iç ve dış olandan oluşan odalarda konaklarlar. Tesisimizde her biri misafirlerimizin ihtiyaçları göz önünde bulunudurlarak tasarlanmış odalar, banyo, mama ve yiyecek hazırlama odası, kafeterya , oyun ve eğitim alanları vardır. Odalarımızda yatak, battaniye, oyuncaklar, aydınlatma, kamera ve ısıtma sistemi mevcuttur.

Oda ve tesisi bilgilerimizi @DinoDogClub hesabımızdaki video çekimlerinden ve web sayfamızdaki tesis ve odalarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

Köpeğim nasıl bir odada kalacağını önceden görebilir miyim ?

Tabii ki tesisin uygunluğuna bağlı olarak odalarımızı tesisimize geldiğinizde görebilirsiniz.

Tesisin genel temizlik saatinde olması, doluluğu, hijyenik ortamın korunması ve en önemlisi misafirlerimizin konforunun sağlanması gibi nedenlerle her zaman tesisin iç alanlarına misafir kabul edemeyebiliriz. Lütfen öncesinde uygunluk için sorunuz.

Oda ve tesisi bilgilerimizi @DinoDogClub hesabımızdaki video çekimlerinden ve web sayfamızdaki tesis ve odalarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

Köpeğim diğer misafir köpeklerle bir arada mı kalıyor ?

Hayır. Dino Dog Clubda her bir misafir köpek kendi odasında konaklar. Özelikle beslenme , havalandırma ve uyku saatlerinde hep özel alanlarında varsa konaklama arkadaşları ile birliktedirler.

Ancak klüp üyesi olup düzenli gelen misafirlerimiz Bella , Kevin Joker ve Ellie Harley ev sahipliğinde uygun arkadaşları ile sosyalleşme ve oyun saatine katılırlar.

Oda ve tesisi bilgilerimizi @DinoDogClub hesabımızdaki video çekimlerinden ve web sayfamızdaki tesis ve odalarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

Köpeğim gün içinde neler yapıyor?

Dino Dog Club da hep tatil havası vardır. Misafir köpeğimizin sosyalleşmesi ve kendisine tatilde hissetmesi için Bella , Kevin Joker ve Ellie Harley olmak üzere tüm ekip çalışırız.

Lütfen günlük detaylı program için Dino Dog Club’da bir gün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Köpeğimi izleyebilir miyim ?

Kamera ve güvenlik sistemimiz 24 saat açık ve sadece yetkili personelimiz tarafından izlenmektedir. Gün içinde de gözetmen eşliğindedirler. Ayrıca gece düzenli kontrol saatlerimiz vardır ve ilgili personelimiz tarafından bizzat fiziksel kontroller de yapılır.

İhtiyaç duyulması durumunda misafir köpeğimizin gün içindeki aktivitelerinden özel görüntü alınıp paylaşılabilir. Lütfen bu tür özel taleplerinizi rezervasyon sırasında belirtiniz.

Köpeğimin konaklama veya eğitim sırasında görebilir miyim?

Dilerseniz Cumartesi ve Çarşamba günleri, önceden bilgiledirme yaparak 11:00-16:00 köpeğinizi ziyaret de edebilirsiniz.

Köpeğim nasıl merak ediyorum ?

Merak etmeyin o çok eğleniyor olacak. Çünkü #patitatilde .

Dino Dog Club‘da hep tatil havası vardır. Misafir köpeğimizin sosyalleşmesi ve kendisine tatilde hissetmesi için Bella , Kevin Joker ve Ellie Harley olmak üzere tüm ekip çalışırız.

Dino Dog Club ekibi misafirimizin alışması ve mutluluğu için ilk 24 saatte yakından takip eder. Gerektiği durumlarda sizi arar ve birlikte bu sürecin aşılmasını yönetir.

Dilerseniz Cumartesi ve Çarşamba günleri, önceden bilgiledirme yaparak 11:00-16:00 köpeğinizi ziyaret de edebilirsiniz.

Köpeğim ilk defa bir tesiste konaklayacak sorun olur mu?

Dino Dog Clubda hep tatil havası vardır. Misafir köpeğimizin sosyalleşmesi ve kendisine tatilde hissetmesi için Bella , Kevin Joker ve Ellie Harley olmak üzere tüm ekip çalışırız.

Dino Dog Club ekibi misafirimizin alışması ve mutluluğu için ilk 24 saatte yakından takip eder. Gerektiği durumlarda sizi arar ve birlikte bu sürecin aşılmasını yönetir.

Dilerseniz Cumartesi ve Çarşamba günleri, önceden bilgiledirme yaparak 11:00-16:00 köpeğinizi ziyaret de edebilirsiniz.

Ben biraz endişeleniyorum, acaba köpeğim tesiste güvende ve mutlu olacak mı?

Tesisimizde eğlenip, sosyalleşip öğrenirken güvenli ve konforlu olmayı da unutmadık tabii. Tesisimizin yetkili veterineri ,  ilgili resmi belgeleri ruhsat ve izinleri alınmış, gerekli denetleme ve takipleri de yapılmaktadır. Ayrıca tesisiteki tüm ekibimiz  temel uygulama, tesisi yönetimi , temizliği ve işgüvenliği eğitimlerini almışlardır. Normal olmayan bir durumun farkında olunması, ilk tespitin yapılması ve gerekli bilgilendirme akışının sağlanarak eyeleme geçilmesi için gerekli  temel tüm prosedürleri ( beslenme programı, giriş – çıkış süreci, kilo takip, tesis yönetim – kontrol vb. ) tanımlı ve sorumluları taraıfndan takip edilmektedir.

Çıkış tarihimde değişiklik oldu, ne yapmalıyım ?

Sorun yok, sadece bizi en az 24 saat öncesinden aramaya çalışın ve bilgi verin ki, hem sizin hem de hizmetinizin aksamaması için gerekli organizasyonu yapalım.Bu durumda transfer taleplerinizin yapılan değişikliklerle sağlanamaması durumunda iş birliğinize ihtiyaç duyabiliriz.

Köpeğimi almaya geç kalacağım, çıkış saatinde değişiklik için ne yapmalıyım?

Öncelikle sizin, köpeğinizin ve diğer misafirlerimizin hizmetlerinin aksamaması için bize 24 saat öncesinden bilgi vermenizi rica ederiz.

Daha sonrasında ek konaklama, geç çıkış, transfer vb. hizmetlerimiz programımızın uygunluğuna bağlı olarak size özel planlama yapılacaktır.

Uçağım rötar yaptı gece geç saatte köpeğimi alabilir miyim ?

Sorun yok, hemen ilk fırsatta bize haber veriniz. Kulüp üyelerimiz böyle durumlar için bir gece misafir olma ayrıcalığına veya uygunluğa bağlı olarak o günkü transfer planına dahil olma önceliğine sahiptir. Klüp üyesi değilseniz şartlar ve avantajlara bakmanızı öneririz.

Ancak yine de merak etmeyin, her Dino Dog Club misafiri, uygunluğu bağlı olarak ücreti karşılığında ek konaklama , geç çıkış, transfer hizmeti alabilir.

Çıkış tarihim ertelendi köpeğim maması biterse ne olur?

Tesisimizde ihtiyaç duyabileceğimiz mama ve benzere temel araç gereç bulundurmaktayız. Gerektiğinde de anlaşmalı iş ortaklarımızdan mama ve araç gereç temini yapabilmekteyiz.

Çıkış tarihinde köpeğim beni görünce çok mutluydu ama eve gidince mamasını yemiyor, mutsuz gibi?

Merak etmeyin ve paniklemeyin. DinoDogClub da tatili ve sosyalleşmeyi deneyimleyen tüm misafirlerimizde bu durum görülebiliyor.  Dino Dog Club üyeliği , yıllık etkinlik ve aktivite takvimimizi inceleyebilir, köpeğinizi ödüllendirmeye devam edebilirsiniz.

Tesisinizde köpeğim aniden rahatsızlanırsa ne olur?

Tesisimizde bizler, bizim köpeklerimiz ve misafirlerimiz için her türlü sağlık ve güvenlik, izleme ve kontrol prosedurleri tanımlıdır.  
Her hangi bir sorun olursa hemen veteriner kliniğimize, size ve veterinerinize danışılarak hareket edilir. Gerekli görüldüğü durumda ise sağlık kliniğine götürülerek gerekli kontroller yapılır. 

 

Ben biraz endişeleniyorum, acaba köpeğim tesisite güvende ve mutlu olacak mı? 

Tesisimizde eğlenip, sosyalleşip öğrenirken güvenli ve konforlu olmayı da unutmadık tabii.
Tesisimizin yetkili veterineri, ilgili resmi belgeleri ruhsat ve izinleri alınmış, gerekli denetleme ve takipleri de yapılmaktadır.    
Ayrıca tesis teki tüm ekibimiz  temel uygulama, tesisi yönetimi , temizliği ve iş güvenliği eğitimlerini almışlardır. Normal olmayan bir durumun farkında olunması, ilk tespitin yapılması ve gerekli bilgilendirme akışının sağlanarak eyeleme geçilmesi için gerekli  temel tüm prosedürleri ( beslenme programı, giriş – çıkış süreci, kilo takip,tesis yönetim – kontrol vb. ) tanımlı ve sorumluları tarafından takip edilmektedir.

FacebookInstagramYoutube
Bizi Arayın